ساخت فایل آموزشی در پاورپوینت

ساخت فایل آموزشی در پاور پوینت در این فیلم شما با ساخت فایل آموزشی یا شکل ایجاد فایل راهنما برای محصول یا نرم افزارهای مورد نظرتان آشنا می شوید. تصاویری که به کمک آیکن ماوس یا شکلک دست و کادرهایی قرمز رنگ متمایز و مشخص شده اند.
0 تومان

ساخت فایل آموزشی در پاورپوینت

در این فیلم شما با ساخت فایل آموزشی یا شکل ایجاد فایل راهنما برای محصول یا نرم افزارهای مورد نظرتان آشنا می شوید.

 

تصاویری که به کمک آیکن ماوس یا شکلک دست و کادرهایی قرمز رنگ متمایز و مشخص شده اند.

عدد گذاری هایی که به کاربر کمک می کند تا متوجه شود مراحل و گزینه ها را به چه ترتیبی کلیک کند.

می توانید به کمک ابزار Group در پاور پوینت به راحتی تصاویر را به یکدیگر متصل کنید و سپس با ذخیره سازی تصویر از آن تصویر در متن مستند خود استفاده کنید.

همچنین در پاور پوینت به راحتی می توانید با استفاده از Insert -> Shape کادرهای مشخصی در قسمت های موردنظر ایجاد کنید و سپس مجدد مراحل قبل را تکرار کنید ، تصاویر و Shape ها را با یکدیگر Group کنید و در انتها تصویر جدید و مورد نظر را ذخیره کنید.

از تصاویر ذخیره شده می توانید در Word استفاده کنید. تصاویر را در سند مورد نظر قرار می دهید و با استفاده از قابلیت تهیه فهرست مطالب به صورت خودکار که در این آموزش به آن اشاره شده است ، فایل خود را کامل در پایان PDF کنید و در اختیار مشتری یا سایر کاربران خود قرار دهید.

یکی از نکات کلیدی کار با تصاویر در پاورپوینت استفاده از Send To Back است ، با استفاده از این آیتم تصویر اصلی را Send To Back می کنیم و سایر تصاویر را روی آن قرار می دهیم.

دانلود فیلم ساخت فایل آموزشی در پاورپوینت

 

 

پیشنهاد ما "آموزش تایپ با موسیقی♥" جدید ترین و متفاوت ترین دوره آموزش تایپ ده انگشتی در کشور:  

 

آموزش تایپ با موسیقی - AZOffice.ir