آموزش ورد Word و آموزش تایپ با موسیقی♥

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

آموزش تایپ با موسیقی

دوره آموزش تایپ با موسیقی
99,000 تومان

ایجاد ارتباط بین ورد و اکسل + تنظیمات متداول ورد

ایجاد ارتباط بین ورد و اکسل
0 تومان

آموزش فرمول نویسی در Word - سطح 1

آموزش فرمول نویسی در Word در سه سطح برگزار شده است. در تمامی این سطوح به صورت کاربردی و براساس سوالاتی آموزش داده می شود. تعدادی سوال با سرعت بالا تایپ می شود و سپس توضیحات مربوطه ارائه می شود.
19,000 تومان

ایجاد پاورقی در Word + تنظیمات متداول

پاورقی در Word + تنظیمات متداول در این بخش ایجاد و حذف پاورقی در Word را آموزش می دهیم. پس از ایجاد پاورقی متداول ترین سوالی که برای هر کاربری پیش می آید را مطرح می کنیم و تنظیمات متناسب را برای استفاده بهتر از پاورقی انجام می دهیم.
0 تومان

ایجاد جدول در Word + تنظیمات متداول

یکی از مواردی که بدون شک همه کاربران Word با آن درگیر می شوند کار و ایجاد جداول است. طبق تجربه پس از اینکه جدولی تولید می شود تقریباً اکثر کاربران تنظیمات زیر را بر روی جداول انجام می دهند تا بتوانند داده ها را به درستی تایپ کنند و نمایش دهند. آموزش های که در عنوان آن ها از " + تنظیمات متداول " استفاده شده است براساس چنین تجربه ای در فرآیند یادگیری به شما کمک می کند تا در کمترین زمان مهم ترین مطالب را در هر مورد فراگیری کنید.
0 تومان

آموزش تایپ نمونه سوالات امتحانی

تایپ نمونه سوالات امتحانی در این فیلم آموزشی ، با یک سند جدید شروع به کار می کنیم و تنظیمات متداول و مربوط به ایجاد نمونه سوالات امتحانی را آموزش می دهیم. تنظیمات جداول شماره گذاری خودکار تنظیم فونت کاربرد کلید Tab و Ctrl + Tab تنظیم چیدمان تنظیم تب ها ، مفاهیم مربوط به تب ها در word ایجاد سوالات چهارگزینه ای و دو گزینه ای و ... را در این فیلم آموزشی یاد میگیرید.
0 تومان