(0) محصولات شما
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
نرم افزارهای آفیس
  Filters
  Preferences
  جستجو

  Word

  در این بخش از وب سایت به آموزش تخصصی Word می پردازیم.

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  تأثیرات کاراکتر فاصله در Word

  0 تومان
  در این فیلم آموزشی شما یاد میگیرید با یک کاراکتر فاصله چه کارهایی می تونیم انجام بدیم. ایجاد کلید ترکیبی ، نیم فاصله ، تأثیر فاصله های انتخابی انتهای پارگراف ها و جداول رو یاد می گیرید.

  آموزش فرمول نویسی در Word - سطح 1

  4,000 تومان
  آموزش فرمول نویسی در Word در سه سطح برگزار شده است. در تمامی این سطوح به صورت کاربردی و براساس سوالاتی آموزش داده می شود. تعدادی سوال با سرعت بالا تایپ می شود و سپس توضیحات مربوطه ارائه می شود.

  ایجاد پاورقی در Word + تنظیمات متداول

  0 تومان
  پاورقی در Word + تنظیمات متداول در این بخش ایجاد و حذف پاورقی در Word را آموزش می دهیم. پس از ایجاد پاورقی متداول ترین سوالی که برای هر کاربری پیش می آید را مطرح می کنیم و تنظیمات متناسب را برای استفاده بهتر از پاورقی انجام می دهیم.

  ایجاد جدول در Word + تنظیمات متداول

  0 تومان
  یکی از مواردی که بدون شک همه کاربران Word با آن درگیر می شوند کار و ایجاد جداول است. طبق تجربه پس از اینکه جدولی تولید می شود تقریباً اکثر کاربران تنظیمات زیر را بر روی جداول انجام می دهند تا بتوانند داده ها را به درستی تایپ کنند و نمایش دهند. آموزش های که در عنوان آن ها از " + تنظیمات متداول " استفاده شده است براساس چنین تجربه ای در فرآیند یادگیری به شما کمک می کند تا در کمترین زمان مهم ترین مطالب را در هر مورد فراگیری کنید.

  آموزش تایپ نمونه سوالات امتحانی

  0 تومان
  تایپ نمونه سوالات امتحانی در این فیلم آموزشی ، با یک سند جدید شروع به کار می کنیم و تنظیمات متداول و مربوط به ایجاد نمونه سوالات امتحانی را آموزش می دهیم. تنظیمات جداول شماره گذاری خودکار تنظیم فونت کاربرد کلید Tab و Ctrl + Tab تنظیم چیدمان تنظیم تب ها ، مفاهیم مربوط به تب ها در word ایجاد سوالات چهارگزینه ای و دو گزینه ای و ... را در این فیلم آموزشی یاد میگیرید.

  فهرست مطالب در Word + تنظیمات متداول

  0 تومان
  فهرست مطالب در Word + تنظیمات متداول